Nieuw vakantiehuis op park de Hofstee in Nunspeet

Nieuw vakantiehuis op park de Hofstee in Nunspeet

Ben jij je koffer al aan het inpakken? Wij begrijpen dat volkomen. Deze vakantiewoning voor maximaal zes personen is niet alleen gloednieuw, maar ook schitterend om te zien. Tijdens een verblijf in dit luxe vakantiehuis waan je je in Veluwse sferen. Laat je verrassen! Het vakantiehuis is te vinden op vakantiepark de Hofstee, midden in één van de mooiste gebieden die Nederland rijk is. Wat een plaatje! De Veluwe is het ideale vertrekpunt voor de liefhebber van prachtige wandelingen en eindeloze fietstochten.

Vakantiepark de Hofstee in Nunspeet biedt u en uw gezin de mogelijkheid om het hele jaar heerlijk en ontspannen vakantie te vieren in eigen land. Het is een vakantiepark midden op de Veluwe, met genoeg faciliteiten en vermaak. Huisdieren zijn niet toegestaan op het park.

Het vakantiehuis
Het nieuwe vakantiehuis is modern ingericht, en heeft een woonkamer met eethoek en zithoek, en openslaande deuren naar het ruime terras. De volledig ingerichte keuken heeft een kookplaat, vaatwasser, koelkast met vriesvak, oven/magnetron koffiezetapparaat en een waterkoker. Er is een slaapkamer met een tweepersoonsbed, een slaapkamer met een stapelbed en een eenpersoonsbed, en een slaapkamer met een eenpersoonsbed (campingbedje). De luxe badkamer heeft een wasmeubel, toilet en douchehoek.  Alle draai/kiep ramen zijn voorzien van horren. Er is een schuur met wasmachine, en opbergruimte voor fietsen. Tuin met 2 terrassen en een tuinset. Buitenspeelgoed voor de kinderen. In het huis is WIFI aanwezig. De auto kunt u parkeren bij de woning.

De omgeving
Fietsen, wandelen of gewoon even de natuur in tijdens de vakantie? Zoek niet verder! Bereik binnen een korte tijd het Hulshorsterzand, het grootste stuifzandgebied van Europa of ontdek de prachtige Veluwse bossen. Vanuit Nunspeet zijn er talloze fietsroutes, van 20 tot 60 kilometer, langs bijvoorbeeld de bijzondere Kijktuinen. Het pittoreske Elburg en het gezellige centrum en de haven van Harderwijk, zijn ook zeker een bezoek waard. Voor een dagje weg met de allerkleinsten zijn Dolfinarium, Julianatoren en de Apenheul altijd een goed idee.

Parkfaciliteiten
Op vakantiepark de Hofstee zijn onder andere de volgende faciliteiten:

- Dagelijks diverse landelijke kranten.
- Diverse sportvelden, zoals een voetbalveld en een volleybalveld.
- Trampolines en een air trampoline.
- Diverse speelvelden met schommels, glijbanen en mogelijkheden om te klimmen of te klauteren.
- Een jeu du boules-baan.


Let op: in verband met de zondagsrust zijn bepaalde faciliteiten op zondag gesloten.

Hauscode Vel403
Preis auf Anfrage
Region Veluwe - Nunspeet
keine Haustiere
WiFi zur Verfügung
6 Personen
3 Schlafzimmer
Diese Unterkunft wird Ihnen angeboten von:
Schritt 1. Wählen Sie eine Aufenthaltsdauer Kalender zurücksetzen
Aufenthaltsdauer:
Mögliches Ankunftsdatum
Beschäftigt
Verfügbares Ankunftsdatum / Wechseltag
Sie können uns jederzeit anrufen +31-341-432995 Hauscode Vel403
Ihr ausgewählter Zeitraum
Es wurden keine freien Termine gefunden, kontaktieren Sie uns.
Kontakt
Sicher und vertrauenswürdig auf Reisen
Einfach und schnell!
iDEAL, Kreditkarte oder Internetbanking
Wohnzimmer
Zentralheizung Flatscreen
Kuche
Geschirrspüler Kaffeemaschine Wasserkocher Abzugshaupe Kochstelle mit 4 Kochplatten Gefrierkombination Combimikrowelle
Schlafzimmer
Anzahl Schlafzimmer: 3 Maximale Schlafmöglichkeiten: 6
Die Lage der Wohnung
In der Nähe Ort / Stadt In einem (Ferien) -park Am Strand In der Nahe von See
Alle ausstattung anzeigen

Wir verwenden Ihre personenbezogenen Daten ausschließlich zur Bearbeitung der Informationsanfrage.